Thursday, September 17, 2015

Рибалка з татом на Орілі


Коли є вільний від роботи час, його треб витратити або на сім`ю або на рибалку, але краще за все? це поєднати і тоді емоціі просто вражають.

Звоню я йому, та й кажу:  "чув, татусь, поміч треба, ти в понеділок-віторок зайнятий?" а він питає "а шо трапилось?" та, кажу, капець, напарник потрібен на рибалку, а він мені: "Та нє, робота є, як же її кинеш" а в голосі шось таке є...... чекаю, воно ж як на рибалці, треба наживку закинути, зачекати, і ...... підсікти. Через пару годин дзвінок: "Та ну ту роботу!!!!" Їдемо!

Часу в нас два дні, тому плани трохи з "падвіподєртом"  колись знайомий рибалка казав про ставочек у Машівці який насправді шматок  річки Тагамлик, то ми ото зібрались туди а потім швиденько на Оріль.

Ну шоб з ранку нічого не сталось, це до бабки не ходи. Приїхали в гараж, причепили лодку, Рушаймо!!! а от фігушкі, акамулятор здох як так і треба. А гаражах світло ще не включили, зарядить ніяк. Не ну ми канешно трохи машину поганяли та й завелися. Але ж треба на заправку, а от як? бо машину треба глушить, а з лафетом, вруг чё, вже не попхнеш.

Вирішили заправитисьу Селещині, як раз аккумулятор трохи підзарядится.

Ну про ставок у Машівці розказувать нічого, вода зелена, риби нема ну й грець йому, поїхали на Оріль.

І ось воно, место просто ..... ууух, аби не общєство з ограніченой ответсвеностю А после нас хоть потоп!!!", такого срача я небачив давно, мабуть, як би всю лодку з горою тим сміттям набли, то мать і не влізло б. Скотиняки!!!


Добре хоч до води не дійшли, там чистенько.


Ну проїхали трошки далі, де майже не ступала нога "цивілізованого человєка" та й припнули коня.

Пєрєжитоє треба лічить, коняком і крапка.


 Ми ж таки рибачити приїхали, тому ритуал був занадто символічний. Ось ми і на воді. Вітер гоне нас всперьод, нас невдача невазмьот )))))


Вирішили почати з воблерків, і вже через пів годинки я пімав першу щуку, хоч щукой її назвати було важко, щуреня.
Трошки згодом на улюблену рудру притяг шось суттєвіше, аж на 860 грамів.

Потім тиша....а ну попливли ми пообідаємо... та шоб не в холосту, тролінг нам у поміч, хоч я його не полюбляю. І на тобі, дядко з вусами кого піймав.... і тягне так впевнено )) 640 грам, новий лічний рекорд за останні півроку, чи скіки там....


Після обіду вирішив пошукати на пляжі окуня, два заброси - два окуня, але маненькі. А татусь поки тестував нову махову удочку Flagman Invento 6м, легусінька я перо, ловити справжне задоволення.


На хліб чиплявся краснопір


Вечоріло, наносили дрів, бо починався діждь ))) ну може і не діждь але моросило.


Ось і Сашко приїхав на електроровері....так швидко їхав аж вспотів ))


Привіз трохи смачного, а ми поки смажили мяско, для гарного аккомпаніменту. 


Та й полягали спати.

Саня десь о пятій чкурнув на роботу, не у всіх же вихідний ))) а ми сьорбнули кохве та випливли в іншу стророну.


Кидали, кидали та й докидалися, маненький Щук.


Але голодний шо капець, трохи пальця не відкусив. Відпустили та наказали позвати або маму або тата, а ще караще.......бабусю.


Але ловилися тіки брати та сестри, дєтскій садік вощем, та нічого, хай ростуть.Татусь вириішив мене обловити, каже "новічкам везьот"  


А інші рибалки, на відміну від нас, джигували і результат у них був значно кращий, тому і ми переключились на джиг. І таки спрацювало, відомий  силікон-щуколов Keitech Swing 2.8" приніс гарну рибину


Зубаста краля затянула на 1450


А навколо чарівні краєвиди... доповнюють  враження від рибалки  
"Ех, а може досить на сьогодні??"


Ну той, висадив татуся на берег, готуватися до вечері а сам думаю треба вірівняти рахунок, декількак забросів під камиш і знову мілкота, вся "велика" щука на глибині...але і та чого мовчала.


Хоч на стіну вішай
                                                               
Не зрозуміло, хто кого зїсти хотів??


Вчірній затишок, вогонь і бесіда за рюмочкою чаю.


ЄЄ буде чим жінку потішити )))  і бабусю ....хе хе


Ранок по дорозі додому,а кому на роботу, зустрічав нас неперевершено, так хотілось повернутися але ж...... До Зустрічі Оріль!


P.S. Не забудьте погодувать рибок

No comments:

Post a Comment